Prawie każda nowoczesna osoba marzy o wielkim i przytulnym domu, w którym fajnie jest zbierać duże towarzystwo krewnych, przyjaciół i znajomych. Kominek jest niemal idealnym sposobem na odtworzenie takiej atmosfery w każdym pomieszczeniu. Wyobraź sobie, jak przyjemnie będzie siedzieć przy ognisku, obserwując żarliwą grę ognia, cieszyć się psotnym trzaskaniem drewna opałowego i przelewem światła w kamiennym portalu. Zgadzasz się, że dla relaksu i pacyfikacji lepszego nie znaleźć?

Ponadto kominek może przekształcić stan w każdym mieszkaniu: w wiejskim domu lub w mieszkaniu. Komfort, ciepło i brak zależności od kaprysów pogody i sezonu grzewczego.

Gdzie opłaca się kupować kominki i portale?

 

Dobrze, że w dzisiejszych czasach można skorzystać z oferty firmy „„K&T Group”, aby zamówić kominki i portale wykonane z kamienia naturalnego.

Dziś, aby kupić piękny kominek, nie musisz już leczyć wyższej klasy, ponieważ ten luksus u nas staje się bardziej niż przystępny!

Wśród pozycji, które realizujemy, każda z nich jest nie tylko dekoracyjnym detalom, ale także bardzo praktyczną konstrukcją, która pomoże poradzić sobie z każdym przeziębieniem. U nas znajdziesz kamienne kominki i portale z dwóch kategorii:

  • z otwartym paleniskiem: wykonane z materiałów ogniotrwałych z niszami (lub niszy) otwartymi z boku ogrzewanego pomieszczenia;
  • z zamkniętym paleniskiem: z drzwiami w piecu wykonanymi z żaroodpornego szkła w metalowej ramie.


Również te produkty są klasyfikowane według materiałów do produkcji: kamienia, marmuru lub piaskowca. Z pewnością docenisz wszystkie zalety kamienia naturalnego przy dekorowaniu pieców.

Możesz zaznajomić się z kominkami i portalami w galerii, wybrać dowolną ulubioną opcję lub stworzyć z indywidualnego projektowania własnego kominka, lub portalu przy pomocy naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów i nowoczesnych programów.

Gwarantujemy, że będziemy w stanie spełnić wszystkie Państwa życzenia i wybrać lub wyprodukować produkt, który idealnie pasuje do każdego wnętrza, zarówno luksusowej rezydencji, jak i małych domów. Kominki i portale z marmuru, granitu, onyksu i aglomeratu kwarcu, wiele wariacji dekoracyjnych wykończeń i rozwiązań kolorystycznych raz na zawsze postawi ostateczną odpowiedź na pytanie: „Gdzie opłaca się kupić kamienny kominek?”