Od czasów starożytnych kamień naturalny jest wysoko ceniony i powszechnie używany przez ludzkość jako materiał dekoracyjny.

Marmur licowy na ścianach, obecność kamiennych elementów we wnętrzu, wykwintne a zarazem masywne schody prowadzące do domu, ozdobne balkony – to wszystko wskazywało tylko jedno: doskonały smak właściciela.

Ci, którzy ręcznie obchodzili się z surowcami, docenili swoją pracę iz tego powodu artykuły wykonane z kamienia naturalnego były luksusem, który nie jest dostępny dla wszystkich.

„Kamienny smak” zachowane w naszych czasach. Pomimo faktu, że nowoczesność umożliwiła zakup sztucznych materiałów, większość osób woli zamawiać produkty z marmuru lub granitu w Polsce.

Jeśli chcesz również stać się właścicielem naturalnego piękna naturalnego kamienia, to firma „K&T Group” oferuje swoje usługi. Kamień żyje sto lat. – Pierre Boeste

Kierunki działania firmy

Pracujemy na polskim rynku od 2014 roku. W tym czasie zdobyliśmy szerokie uznanie klientów, zdobyliśmy reputację wiodącego dostawcy kamienia naturalnego na rynku krajowym i staliśmy się liderem w przetwórstwie surowców naturalnych i sztucznych.

Dzięki ugruntowanym dostawom materiałów z krajów europejskich i azjatyckich jesteśmy zawsze gotowi zapewnić kupującemu takie usługi:

  • zaopatrzenie hurtowe i detaliczne kamienia naturalnego i sztucznego w płyty, płyty i gotowe produkty;
  • produkcja kominków, blaty, parapety, schody, tralki, fontanny i wiele innych produktów wykonanych z naturalnego i sztucznego materiału według twoich szkiców. Nasz zespół zatrudnia doświadczonych projektantów, którzy zrealizują Twoje pomysły „na zasadzie” pod klucz”;
  • układanie podłóg i okładzin ścian płytki wykonane z kamienia naturalnego o dowolnej złożoności.

Dzięki dostępności nowoczesnego sprzętu i wysoko wykwalifikowanego personelu, „K&T Group” gwarantuje realizację zamówień w krótkim czasie iw dowolnych ilościach. Produkcja obejmuje najpotężniejszą w swoim rodzaju maszynę do cięcia wzdłużnego mostu, której stół ma wymiary 3,5 x 2,5 m. Oznacza to możliwość cięcia części o dowolnej długości i geometrii!

Ponadto nasza organizacja może zaoferować pełen zakres usług instalacyjnych

  1. Naprzeciw drabin, platform, wewnętrznych lub zewnętrznych, poziomych lub pionowych powierzchni w pomieszczeniach o różnych celach.
  2. Montaż konstrukcji o dowolnej złożoności.
  3. Prace konserwatorskie.

Wszystkie zalety produktów z kamienia naturalnego można malować godzinami, ale lepiej skontaktować się z firmą „K & T Group” raz. Nasze propozycje nie pozostawiają nikogo obojętnym