Schody wykonane z kamienia są symbol siły, niezawodności, wytrzymałości i standardu luksusu. Nie bez powodu w czasach starożytnego Rzymu i Grecji w budowie domów i innych budowli używano kamiennych stopni. Renesans wzniósł schody do niewiarygodnych poziomów, bo dokładnie w tych czasach ten element przetworzył się w dzieło sztuki, i się stał ozdobą królewskich pałaców oraz atrybutem życia w luksusie. Imperium Rosyjskie nie pozostało w tyle, a także słynęło z granitowych i marmurowych konstrukcji schodkowych, które zostały zainstalowane w arystokratycznych domach.

Gdzie dziś mogę zamówić schody z naturalnego kamienia?

 

Dzisiaj te formy architektoniczne nie straciły na znaczeniu. Wraz z nadejściem firmy „K&T Group” na rynku krajowym — wręcz przeciwnie, zyskały jeszcze większą popularność.

Jeśli chcesz nadać swojemu domowi szacunek i solidność, zamów schody z naturalnego kamienia. Możesz kupić gotowe schody lub modelować projekt na indywidualnym szkicu z marmuru, granitu lub aglomeratu marmuru i kwarcu. Każdy z nich ma wiele niezaprzeczalnych zalet:

  • mocne materiały;
  • pod wpływem czynników mechanicznych nie zostanie podzielony na części;
  • pomimo gęstości i twardości, kamienie naturalne są podatne na frezowanie i szlifowanie;
  • materiały przyjazne dla środowiska;
  • mają ogromną liczbę rozwiązań teksturowanych i kolorowych;
  • nie boją się zmian temperatury, kwaśnych efektów, wilgoci;
  • zachowują swój pierwotny wygląd nawet po wielu latach eksploatacji.

Schody na bazie betonu i mają zamontowane na nich płyty marmuru, granitu, serpentyn i materiałów kompozytowych na bazie oleju mineralnego.

U nas można zamówić wykonanie schodów o różnych wzorach, formach, niezależnie od stopnia złożoności ich wykonania. Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowane specjaliści potrafią rozwiązać wszystkie problemy. Nasi specjaliści podejmą się realizacją różnych projektów architektonicznych w budynkach mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Gwarantujemy profesjonalny pakiet roboty z usługą pogwarancyjną.

Nasze schody są wykonane z naturalnych minerałów i ich aglomeratów będą najlepszym dodatkiem do każdej przestrzeni, podkreślają znakomity gust właściciela i pomogą odtworzyć specyficzną atmosferę.